DAKOTA kostka brukowa melanż kolorów mix gr.6 cm
Opis produktu
Nowe spojrzenie na kostki przemysłowe. Mały format i dobre proporcje pozwalają na szybkie i sprawne ułożenie dużych powierzchni, a ciekawa kolorystyka i minimalistyczne wykończenie nadaje nowoczesny wygląd. Mały format i dobre proporcje kostki Dakota pozwalają na szybkie i sprawne ułożenie dużych powierzchni, a ciekawa kolorystyka i minimalistyczne wykończenie nadaje nowoczesny wygląd.

Przy zakupie kostki KOST-BET za min 15.000 zł – PROJEKT UŁOŻENIA KOSTKI BRUKOWEJ – GRATIS !!!

Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy Kost-Bet.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 11,3 m2 |
|---|---|
| Faza | z mikrofazą |
| Waga palety | 1540 kg |
| Kolor | A6-S Marago, A11 Capucino, A12 Frappe, A10 Romano |
| Grubość | 6 cm |
| Wymiary | 28 x 14 cm |
| Powierzchnia | melanż kolorów |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Kostbet |




























