DASZEK E7 dwuspadowy 7x25x31 cm podmurówkowy, słupkowy
Opis produktu
System ogrodzeniowy DREWBET FENCE wykańczają wizualnie dwuspadowe daszki cokołowe i słupkowe.Dwa uniwersalne kolory zostały dobrane tak aby daszki wtapiały się w wybarwienie ogrodzenia nieakcentując swojej obecności. Daszki zabezpieczają powierzchnie ogrodzenia przed działaniem wilgoci. Daszki dostępne są w dwóch wariantach: z licem gładkim oraz z licem łupanym.

Koncepcja projektu w formie 2D, przygotowywana na podstawie wizji lokalnej przedstawiciela firmy Drewbet na placu inwestycji. Kaucja 960 zł brutto, zwracane 615 zł. Pozostałe 345 zł stanowi opłatę za przyjazd i czynności wykonywane przez projektanta. Koncepcja wizualna otoczenia wykonywana jest dla produktów typu płukanego, śrutowanego, postarzanego, melanżu kolorystycznego powyżej 150m/2 oraz kostki standardowej, powyżej 250 m/2 z uwzględnieniem galanterii dekoracyjnej lub gdy wartość jednego zamówienia przekracza 8000 zł brutto

Koncepcja 2D rozszerzona o wizualizację przestrzenną projektowanej inwestycji. Opłata za usługę wynosi 1300 zł brutto.

Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy DREWBET
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 102 szt. |
|---|---|
| Waga palety | 816 kg |
| Kolor | Grafit, Brązowy |
| Wysokość | 7 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Długość | 31 cm |
| Powierzchnia | gładka |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Drewbet |
































