EKOTETKA kostka brukowa ekologiczna gr.8 cm
Opis produktu
Kostka Ażurowa Tetka Retencja+ to nowa kostka z linii Retencja+, która doskonale sprawdzi się na parkingach i podjazdach. Przestrzeń biologicznie czynną wynoszącą 15% wyznaczają wypustki umieszczone na bokach kostek.

Dzięki takim samym wymiarom jak nasza standardowa koska Tetka – 20×16 cm i grubości 8 cm, można je razem instalować w przestrzeni.

Przy zakupie min. 180 m2 – PROJEKT UŁOŻENIA 2D KOSTKI BRUKOWEJ – GRATIS !!!
KONCEPCJA 2D
- Koncepcja dwuwymiarowego planu zagospodarowania terenu z kostki brukowej, płyt oraz elementów małej architektury
- Szczegółowa specyfikacja materiałowa
- Konsultacja z Projektantem na terenie inwestycji
- Kaucja – 960 zł brutto (do zwrotu kaucji upoważnia zakupu towaru za cenę powyżej 12 300 zł brutto wg cen katalogowych)

KONCEPCJA 3D
- Koncepcja dwuwymiarowego planu zagospodarowania terenu z kostki brukowej, płyt oraz elementów małej architektury
- Wizualizacja 3D
- Szczegółowa specyfikacja materiałowa
- Konsultacja z Projektantem na terenie inwestycji Kaucja – 1920 zł brutto (do zwrotu kaucji upoważnia zakupu towaru za cenę powyżej 24 600 zł brutto wg cen katalogowych)

KONCEPCJA 3D+
- Koncepcja dwuwymiarowego planu zagospodarowania terenu z kostki brukowej, płyt oraz elementów małej architektury
- Realistyczna wizualizacja 3D
- Szczegółowa specyfikacja materiałowa
- Konsultacja z Projektantem na terenie inwestycji Kaucja – 2880 zł brutto (do zwrotu kaucji upoważnia zakupu towaru za cenę powyżej 43 050 zł brutto wg cen katalogowych)

Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 8,51 m2 |
|---|---|
| Faza | z fazą |
| Waga palety | 1440 kg |
| Kolor | Szary, Grafitowy |
| Grubość | 8 cm |
| Wymiary | 16×20 cm |
| Powierzchnia | ekologiczna/ażurowa |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Polbruk |






























