GRANDO 15x37x100 cm stopień schodowy, schodek
Opis produktu
Stopnie Schodowe Grando wyróżniają się wyjątkową elegancją i inspirującym designem. Bardzo efektownie prezentują się w strefie wejściowej, na tarasie czy w ogrodzie. Można je układać w mniejszych lub większych kompozycjach.

Przy zakupie min. 180 m2 – PROJEKT UŁOŻENIA KOSTKI BRUKOWEJ – GRATIS!!!

Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 9 szt. |
|---|---|
| Faza | bez fazy |
| Waga palety | 1220 kg |
| Kolor | Boho, Szary, Grafitowy, Hawai, Latte, Nerino, Onyx, Stalowy |
| Wysokość | 15 cm |
| Wymiary | 37×100 cm |
| Powierzchnia | melanż kolorów, stylizowana/gładka |
| Gatunek | I klasa |














































