GRANIT kostka brukowa płukana gr.6 cm
Opis produktu
Kostka DREWBET® GRANIT to dwuwarstwowa kostka brukowa z wierzchnią warstwą ze szlachetnego kruszywa naturalnego. W skomplikowanym procesie technologicznym uzyskujemy kostkę do złudzenia przypominającą kamień naturalny przy zachowaniu równej i funkcjonalnej nawierzchni. DREWBET® GRANIT to układ pięciu kostek trapezowych o różnych wielkościach, dający nieograniczone możliwości aranżacji. Nawierzchnie wykonane z kostki DREWBET® GRANIT cechują się wyjątkową estetyką i ponadczasową formą.



Koncepcja projektu w formie 2D, przygotowywana na podstawie wizji lokalnej przedstawiciela firmy Drewbet na placu inwestycji. Kaucja 960 zł brutto, zwracane 615 zł. Pozostałe 345 zł stanowi opłatę za przyjazd i czynności wykonywane przez projektanta. Koncepcja wizualna otoczenia wykonywana jest dla produktów typu płukanego, śrutowanego, postarzanego, melanżu kolorystycznego powyżej 150m/2 oraz kostki standardowej, powyżej 250 m/2 z uwzględnieniem galanterii dekoracyjnej lub gdy wartość jednego zamówienia przekracza 8000 zł brutto

Koncepcja 2D rozszerzona o wizualizację przestrzenną projektowanej inwestycji. Opłata za usługę wynosi 1300 zł brutto.

Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy DREWBET.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 12,6 m2 |
|---|---|
| Faza | bez fazy |
| Waga palety | 1730 kg |
| Kolor | Biały płukany Drewbet, Brązowy płukany Drewbet, Czerwony płukany Drewbet, Grafitowy płukany Drewbet, Piaskowy płukany Drewbet, Pomarańczowy płukany Drewbet, Szary płukany Drewbet, Żółty płukany Drewbet |
| Grubość | 6 cm |
| Wymiary | 11,3 x 9,1 I 10,2 x 9,1 I 9,1 x 9,1 I 8,0 x 9,1 I 6,9 x 9,1 cm |
| Powierzchnia | płukana |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Drewbet |


































