GRANO 40×40 cm płyta tarasowa płukana gr.4 cm
Opis produktu
Przy zakupie kostki KOST-BET za min 15.000 zł – PROJEKT UŁOŻENIA KOSTKI BRUKOWEJ – GRATIS !!!
Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy Kost-Bet.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 52 szt. |
|---|---|
| Faza | z mikrofazą |
| Waga palety | 852 kg |
| Kolor | Biały płukany, Łosoś płukany, Szara płukana, Żółto-kremowy płukany, Grafitowy płukany |
| Grubość | 4 cm |
| Wymiary | 40×40 cm |
| Powierzchnia | płukana |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Kostbet |
































