KATALOŃSKA płyta tarasowa melanż kolorów gr.6 cm
Opis produktu
Tarasy oraz skwery z kostki DREWBET® KATALOŃSKA przypominać Ci będą klimat Morza Śródziemnego oraz wyżynno-górzyste rejony słonecznej Katalonii. Silna w wyrazie kostka KATALOŃSKA swym kształtem pozwala na różnorodne zastosowania, zarówno w formowaniu ciekawych powierzchni tarasowych a także praktycznych podjazdów i alejek ogrodowyc.

Koncepcja projektu w formie 2D, przygotowywana na podstawie wizji lokalnej przedstawiciela firmy Drewbet na placu inwestycji. Kaucja 960 zł brutto, zwracane 615 zł. Pozostałe 345 zł stanowi opłatę za przyjazd i czynności wykonywane przez projektanta. Koncepcja wizualna otoczenia wykonywana jest dla produktów typu płukanego, śrutowanego, postarzanego, melanżu kolorystycznego powyżej 150m/2 oraz kostki standardowej, powyżej 250 m/2 z uwzględnieniem galanterii dekoracyjnej lub gdy wartość jednego zamówienia przekracza 8000 zł brutto

Koncepcja 2D rozszerzona o wizualizację przestrzenną projektowanej inwestycji. Opłata za usługę wynosi 1300 zł brutto.

Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy DREWBET.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 11,94 m2 |
|---|---|
| Faza | z fazą |
| Waga palety | 1635 kg |
| Kolor | Biało-piaskowy, Melanż D6, Melanż D7, Melanż D8, Pomarańczowo-brązowa |
| Grubość | 6 cm |
| Wymiary | 29,8 x 17,8 I 29,8 x 23,8 I 29,8 x 29,8 I 29,8 x 35,8 cm |
| Powierzchnia | melanż kolorów |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Drewbet |

























