KOMPAKTA kostka brukowa melanż kolorów/multikolor gr.6 cm
Opis produktu
Kompakta to kostka brukowa o średnim rozmiarze, umożliwiająca tworzenie estetycznych i efektownych zarazem nawierzchni w przestrzeniach utrzymanych
w różnych stylach. 4 elementy, brak fazy, gładka powierzchni i proste brzegi czynią ją idealną do uzyskania uporządkowanego i eleganckiego układu nawierzchni. Doskonale sprawdzi się na tarasach, chodnikach, podjazdach i parkingach dla pojazdów do 3.5 t. To idealna propozycja dla osób poszukujących atrakcyjnych i praktycznych rozwiązań, ceniących trwałość, funkcjonalność i formę, którą można dopasować do różnych aranżacji – minimalistycznych, nowoczesnych i bardziej klasycznych.
Wygląd: płaska powierzchnia proste brzegi
Przeznaczenie: podjazd/parking | chodnik | taras | ogród/ścieżki/alejki | drogi
Obciążenia: ruch pieszy | ruch pojazdów do 3,5 tony


Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy BRUK.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 10,8 m2 |
|---|---|
| Faza | bez fazy |
| Waga palety | 1460 kg |
| Kolor | Grafenit ciemny, Grafenit jasny, Orzech ciemny, Orzech jasny |
| Grubość | 6 cm |
| Wymiary | 19,7 x 29,7 I 19,7 x 24,7 I19,7 x19,7 I 19,7 x 14,7 cm |
| Powierzchnia | melanż kolorów/multikolor |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Bruk |
































