KWADRAT ECO kostka brukowa melanż kolorów/ażurowa gr.8 cm
Opis produktu
Kostka DREWBET® Kwadrat Eco to świetny element do tworzenia powierzchni parkingowych i podjazdów, na których ważny jest jej
ekologiczny charakter. Dzięki zastosowaniu odstępników na dwóch przyległych do siebie bokach uzyskano szerokie fugi, które nadają
ekologiczną funkcję kostce. Potwierdzeniem jest ponad 20% powierzchnia chłonna w utworzonej przez tą kostkę nawierzchni. Powstałe
fugi możemy uzupełnić grysem, piaskiem lub humusem.



Koncepcja projektu w formie 2D, przygotowywana na podstawie wizji lokalnej przedstawiciela firmy Drewbet na placu inwestycji. Kaucja 960 zł brutto, zwracane 615 zł. Pozostałe 345 zł stanowi opłatę za przyjazd i czynności wykonywane przez projektanta. Koncepcja wizualna otoczenia wykonywana jest dla produktów typu płukanego, śrutowanego, postarzanego, melanżu kolorystycznego powyżej 150m/2 oraz kostki standardowej, powyżej 250 m/2 z uwzględnieniem galanterii dekoracyjnej lub gdy wartość jednego zamówienia przekracza 8000 zł brutto

Koncepcja 2D rozszerzona o wizualizację przestrzenną projektowanej inwestycji. Opłata za usługę wynosi 1300 zł brutto.

Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy DREWBET.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 12 m2 |
|---|---|
| Faza | z fazą |
| Waga palety | 1920 kg |
| Kolor | Biało-piaskowy, Czerwono-grafitowy, Melanż D7, Pomarańczowo-brązowa, Szaro-grafit |
| Grubość | 8 cm |
| Wymiary | 20 x 20 cm |
| Powierzchnia | ekologiczna/ażurowa, melanż kolorów |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Drewbet |




















