LAS VEGAS kostka brukowa melanż kolorów gr.6 cm
Opis produktu
DREWBET® LAS VEGAS, to układ 3 kostek prostokątnych i jednej kwadratowej. Razem tworzą harmonijną i geometryczną przestrzeń. Wieloelementowy system pozwala na dużą swobodę i fantazję w aranżacji nawierzchni. Proponujemy nowe zestawienie tonacji kolorów, nawiązujące do barw ziemi.

Koncepcja projektu w formie 2D, przygotowywana na podstawie wizji lokalnej przedstawiciela firmy Drewbet na placu inwestycji. Kaucja 960 zł brutto, zwracane 615 zł. Pozostałe 345 zł stanowi opłatę za przyjazd i czynności wykonywane przez projektanta. Koncepcja wizualna otoczenia wykonywana jest dla produktów typu płukanego, śrutowanego, postarzanego, melanżu kolorystycznego powyżej 150m/2 oraz kostki standardowej, powyżej 250 m/2 z uwzględnieniem galanterii dekoracyjnej lub gdy wartość jednego zamówienia przekracza 8000 zł brutto

Koncepcja 2D rozszerzona o wizualizację przestrzenną projektowanej inwestycji. Opłata za usługę wynosi 1300 zł brutto.

Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy DREWBET.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 12 m2 |
|---|---|
| Faza | z mikrofazą |
| Waga palety | 1645 kg |
| Kolor | Biało-piaskowy, Melanż D7, Pomarańczowo-brązowa, Szaro-grafit |
| Grubość | 6 cm |
| Wymiary | 21 x 28 I 21 x 14 I 14x 14 I 7×14 cm |
| Powierzchnia | melanż kolorów |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Drewbet |
























