LASTRA 60×40 cm płyta tarasowa melanż kolorów/multicolor gr.7 cm
Opis produktu
Prostota, elegancja, minimalizm, trzy słowa w których zamyka się charakterystyka płyt tarasowych Lastra. To wyszukana propozycja dla strefy tarasowej i ogrodowej. Starannie dobrana kolorystyka nadaje płytom niepowtarzalny charakter i podkreśla bardzo wysoką wartość estetyczną. Płyty o wymiarze 60×40 cm posiadają mikrofazę dodatkowo są odporne na uszkodzenia i gwarantują wygodę poruszania się.
Przy zakupie kostki BRUK SA za min 16.000 zł – PROJEKT UŁOŻENIA KOSTKI BRUKOWEJ – GRATIS !!!

Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy BRUK S.A.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 9,6 m2 |
|---|---|
| Faza | z mikrofazą |
| Waga palety | 1520 kg |
| Kolor | Cappuccino Bruksa, Crema, Czekolada Bruksa, Karmel, Kolory Jesieni, Luna, Malibu, Sahara Bruksa |
| Grubość | 7 cm |
| Wymiary | 40×60 cm |
| Powierzchnia | melanż kolorów |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Bruk SA |









































