LASTRO 60×60 cm szlifowana gr.3,6 cm
Opis produktu


Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy Kost-Bet.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 10.79 m2 |
|---|---|
| Faza | z mikrofazą |
| Waga palety | 1054 kg |
| Kolor | Szlifowany 2030, Szlifowany 2050, Szlifowany 2120, Szlifowany 2140, Szlifowany 2350, Szlifowany 2490, Szlifowany 3480 |
| Grubość | 3,6 cm |
| Wymiary | 60×60 cm |
| Powierzchnia | szlifowana |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Kostbet |

























