LATINA 60×60 cm kostka brukowa standard/gładka mix gr.7cm
Opis produktu


Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy Kost-Bet.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 32 szt. |
|---|---|
| Faza | z mikrofazą |
| Waga palety | 1900 kg |
| Kolor | Biały, Szary, Grafitowy |
| Grubość | 7 cm |
| Wymiary | 60×60 cm |
| Powierzchnia | stylizowana/gładka |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Kostbet |






















