LUNGA kostka brukowa melanż kolorów/multicolor gr.6 cm
Opis produktu
Średniej wielkości bez fazowa kostka Neo świetnie współgra z szeroką paletą melanży kolorystycznych. Bogata paleta kolorów powoduje, iż można dobrać kostkę zbieżną kolorystycznie z pozostałymi elementami architektury lub stanowiącą dla nich ciekawą kolorystyczną przewagę. Świetnie komponuje się zarówno z tradycyjnymi jaki i nowoczesnymi formami architektonicznymi. Pięknie prezentuje się na tarasach, przydomowych ogrodach czy parkowych alejkach.


Przy zakupie kostki BRUK SA za min 15.000 zł – PROJEKT UŁOŻENIA KOSTKI BRUKOWEJ – GRATIS !!!

Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy BRUK S.A.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 10,2 m2 |
|---|---|
| Faza | bez fazy, z mikrofazą |
| Waga palety | 1260 kg |
| Kolor | Cappuccino Bruksa, Crema, Czekolada Bruksa, Karmel, Kolory Jesieni, Luna, Malibu, Sahara Bruksa |
| Grubość | 6 cm |
| Wymiary | 33,3×17 cm I 25×17 cm I 41,7×17 cm |
| Powierzchnia | melanż kolorów |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Bruk SA |



































