MALAGA kostka brukowa standard/gładka gr.6 cm
Opis produktu
Nowość w gamie produktów marki DREWBET. Kostka HAWANA utrzymana w minimalistycznej, trójelementowej formie. Hawana to modułowy bruk o grubości 6cm, na który składają się trzy pasujące do siebie kostki. Nowoczesna i ponadczasowa forma umożliwia zastosowanie jej w wielu miejscach w tym zarówno użyteczności publicznej jak i w otoczeniu prywatnych posesji. Delikatne zakończenie mikrofazą daje efekt równej nawierzchni dzięki czemu z powodzeniem może być stosowana na tarasach.


Koncepcja projektu w formie 2D, przygotowywana na podstawie wizji lokalnej przedstawiciela firmy Drewbet na placu inwestycji. Kaucja 960 zł brutto, zwracane 615 zł. Pozostałe 345 zł stanowi opłatę za przyjazd i czynności wykonywane przez projektanta. Koncepcja wizualna otoczenia wykonywana jest dla produktów typu płukanego, śrutowanego, postarzanego, melanżu kolorystycznego powyżej 150m/2 oraz kostki standardowej, powyżej 250 m/2 z uwzględnieniem galanterii dekoracyjnej lub gdy wartość jednego zamówienia przekracza 8000 zł brutto

Koncepcja 2D rozszerzona o wizualizację przestrzenną projektowanej inwestycji. Opłata za usługę wynosi 1300 zł brutto.

Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy DREWBET.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 12,68 m2 |
|---|---|
| Faza | z mikrofazą |
| Waga palety | 1738 kg |
| Kolor | Brąz Drewbet, Ciemnobrązowy Drewbet, Czerwony Drewbet, Grafitowy Drewbet, Piaskowy Drewbet, Szary Drewbet, Żółty Drewbet |
| Grubość | 6 cm |
| Wymiary | 12 x 26 I 12 x 21 I 16 x 19 I 16 x 24 I 16 x 29 I 20 x 25 I 20 x 32 I 20 x 38 cm |
| Powierzchnia | standard |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Drewbet |






















