MATERA kostka brukowa melanż kolorów gr.6 cm
Opis produktu
Kostka DREWBET® MATERA MF MELANŻE to najnowsza propozycja płyty o grubości 6 cm dającej możliwość tworzenia zarówno
tarasów, ciągów pieszych oraz powierzchni brukowych wokół domu. Doskonale sprawdzi się również na większych placach w
przestrzeni publicznej.



Koncepcja projektu w formie 2D, przygotowywana na podstawie wizji lokalnej przedstawiciela firmy Drewbet na placu inwestycji. Kaucja 960 zł brutto, zwracane 615 zł. Pozostałe 345 zł stanowi opłatę za przyjazd i czynności wykonywane przez projektanta. Koncepcja wizualna otoczenia wykonywana jest dla produktów typu płukanego, śrutowanego, postarzanego, melanżu kolorystycznego powyżej 150m/2 oraz kostki standardowej, powyżej 250 m/2 z uwzględnieniem galanterii dekoracyjnej lub gdy wartość jednego zamówienia przekracza 8000 zł brutto

Koncepcja 2D rozszerzona o wizualizację przestrzenną projektowanej inwestycji. Opłata za usługę wynosi 1300 zł brutto.

Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy DREWBET.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 11,07 m2 |
|---|---|
| Faza | z mikrofazą |
| Waga palety | 1520 kg |
| Kolor | Melanż D7, Pomarańczowo-brązowa, Szaro-grafit |
| Grubość | 6 cm |
| Wymiary | 25 x 30,7 I 25 x 46,2 I 25 x 61,7 cm |
| Powierzchnia | melanż kolorów |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Drewbet |






















