MATERA kostka brukowa standard/gładka gr.6 cm
Opis produktu
Kostka brukowa MATERA MF STANDARD to kolejna propozycja z oferty firmy DREWBET. Kolekcja składa się z trzech elementów. Kostki posiadają prostokątny kształt, szerokość wynoszącą 25cm oraz różne wymiary długości. W ofercie dostępna jest jedna grubość kostki wynosząca 6cm.



Koncepcja projektu w formie 2D, przygotowywana na podstawie wizji lokalnej przedstawiciela firmy Drewbet na placu inwestycji. Kaucja 960 zł brutto, zwracane 615 zł. Pozostałe 345 zł stanowi opłatę za przyjazd i czynności wykonywane przez projektanta. Koncepcja wizualna otoczenia wykonywana jest dla produktów typu płukanego, śrutowanego, postarzanego, melanżu kolorystycznego powyżej 150m/2 oraz kostki standardowej, powyżej 250 m/2 z uwzględnieniem galanterii dekoracyjnej lub gdy wartość jednego zamówienia przekracza 8000 zł brutto

Koncepcja 2D rozszerzona o wizualizację przestrzenną projektowanej inwestycji. Opłata za usługę wynosi 1300 zł brutto.

Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy DREWBET.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 11,07 m2 |
|---|---|
| Faza | z mikrofazą |
| Waga palety | 1520 kg |
| Kolor | Grafitowy Drewbet, Piaskowy Drewbet, Szary Drewbet |
| Grubość | 6 cm |
| Wymiary | 25 x 30,7 I 25 x 46,2 I 25 x 61,7 cm |
| Powierzchnia | standard |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Drewbet |






















