METRIK kostka brukowa melanż kolorów gr.6 cm
Opis produktu
Kwintesencja subtelności! Trudno o bardziej pomysłowy, a zarazem nieskomplikowany w formie produkt przeznaczony do układania mozaiki średniej wielkości. Możliwość wykorzystania płyt w aranżacjach opartych na wzorze „jodełki” przyda przestrzeni splendoru oraz funkcjonalności.
Kostka Metrik świetnie sprawdzi się podczas wykańczania Twojego ogrodu, podwórza i tarasu. Dzięki niej stworzysz podłoża o doskonałych parametrach wytrzymałościowych – powstała bowiem z betonu wibroprasowanego. Nowoczesna stylistyka produktu wynika z jego prostych kształtów i szarego koloru w odcieniu nerino – dostępne są jednak także modele w innych barwach.

Przy zakupie min. 170 m2 – PROJEKT UŁOŻENIA 2D KOSTKI BRUKOWEJ – GRATIS !!!
KONCEPCJA 2D
- Koncepcja dwuwymiarowego planu zagospodarowania terenu z kostki brukowej, płyt oraz elementów małej architektury
- Szczegółowa specyfikacja materiałowa
- Konsultacja z Projektantem na terenie inwestycji
- Kaucja – 960 zł brutto (do zwrotu kaucji upoważnia zakupu towaru za cenę powyżej 12 300 zł brutto wg cen katalogowych)

KONCEPCJA 3D
- Koncepcja dwuwymiarowego planu zagospodarowania terenu z kostki brukowej, płyt oraz elementów małej architektury
- Wizualizacja 3D
- Szczegółowa specyfikacja materiałowa
- Konsultacja z Projektantem na terenie inwestycji Kaucja – 1920 zł brutto (do zwrotu kaucji upoważnia zakupu towaru za cenę powyżej 24 600 zł brutto wg cen katalogowych)

KONCEPCJA 3D+
- Koncepcja dwuwymiarowego planu zagospodarowania terenu z kostki brukowej, płyt oraz elementów małej architektury
- Realistyczna wizualizacja 3D
- Szczegółowa specyfikacja materiałowa
- Konsultacja z Projektantem na terenie inwestycji Kaucja – 2880 zł brutto (do zwrotu kaucji upoważnia zakupu towaru za cenę powyżej 43 050 zł brutto wg cen katalogowych)

Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 8,9 m2 |
|---|---|
| Faza | bez fazy |
| Waga palety | 1220 kg |
| Kolor | Bazaltowy, Korten, Nerino, Stalowy |
| Grubość | 6 cm |
| Wymiary | 28×7 cm |
| Powierzchnia | melanż kolorów |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Polbruk |



































