MILANO kostka brukowa melanż kolorów gr.6 cm
Opis produktu
MILANO NF to jedna z najnowszych propozycji firmy Drewbet. Dzięki zastosowaniu NANOFAZY na krawędziach kostki brukowej, uzyskujemy po jej ułożeniu praktycznie gładką powierzchnię. MILANO NF to układ trzech kostek o prostej formie, które oferowane są w szerokiej palecie melanży kolorystycznych. Bogactwo kolorów MILANO NF MELANŻE gwarantuje udaną realizacje powierzchni brukowej, której użytkownicy cenią sobie naturalny charakter otoczenia. Produkt ten, skierowany jest dla klientów poszukujących komfortu i wysokich walorów estetycznych projektowanej powierzchni.


Koncepcja projektu w formie 2D, przygotowywana na podstawie wizji lokalnej przedstawiciela firmy Drewbet na placu inwestycji. Kaucja 960 zł brutto, zwracane 615 zł. Pozostałe 345 zł stanowi opłatę za przyjazd i czynności wykonywane przez projektanta. Koncepcja wizualna otoczenia wykonywana jest dla produktów typu płukanego, śrutowanego, postarzanego, melanżu kolorystycznego powyżej 150m/2 oraz kostki standardowej, powyżej 250 m/2 z uwzględnieniem galanterii dekoracyjnej lub gdy wartość jednego zamówienia przekracza 8000 zł brutto

Koncepcja 2D rozszerzona o wizualizację przestrzenną projektowanej inwestycji. Opłata za usługę wynosi 1300 zł brutto.

Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy DREWBET.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 10,52 m2 |
|---|---|
| Faza | nanofaza |
| Waga palety | 1440 kg |
| Kolor | Barwy Jesieni D1, Barwy Jesieni D3, Biało-piaskowy, Czerwono-grafitowy, Melanż D4, Melanż D5, Melanż D6, Melanż D7, Melanż D8, Pomarańczowo-brązowa, Szaro-grafit |
| Grubość | 6 cm |
| Wymiary | 14,8 x 7,4 I 14,8 x 14,8 I 14,8 x 22,2 cm |
| Powierzchnia | melanż kolorów |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Drewbet |
























