OBRZEŻE 6x20x75 cm chodnikowe, standardowe
Opis produktu
Obrzeża są subtelnym elementem wykończeniowym każdego chodnika. To one tworzą ramę aranżacyjną, w której krajobraz zaczyna się układać. Stanowią doskonałe narzędzie do porządkowania przestrzeni i pełnią wiele praktycznych funkcji.

Przy zakupie min. 150-180 m2 kostki brukowej Polbruk – PROJEKT UŁOŻENIA KOSTKI BRUKOWEJ – GRATIS !!!

Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy Polbruk. Fotografie użyte na naszej stronie mają charakter informacyjny.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 75 cm |
|---|---|
| Waga palety | 1480 kg |
| Kolor | Brązowy, Czerwony, Szary, Grafitowy |
| Grubość | 6 cm |
| Wysokość | 20 cm |
| Długość | 75 cm |
| Powierzchnia | gładka |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Kostbet |



























