PALINEA 6x28x50 cm obrzeże palisadowe
Opis produktu
Praktycznie i stylowo… Otoczenie domu to nie tylko wypielęgnowane trawniki, równe ogrodowe ścieżki. Różnorodne przestrzenie, efektowne ukształtowane płaszczyzny wymagają spójnych przejść i efektownych połączeń – a to jest właśnie zadanie, z którym najlepiej poradzi sobie Obrzeże Palinea.

Przy zakupie min. 150-180 m2 kostki brukowej Polbruk – PROJEKT UŁOŻENIA KOSTKI BRUKOWEJ – GRATIS !!!

Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy Polbruk. Fotografie użyte na naszej stronie mają charakter informacyjny.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 72 szt. |
|---|---|
| Faza | z fazą |
| Waga palety | 1316 kg |
| Kolor | Grafitowy |
| Grubość | 6 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Długość | 50 cm |
| Powierzchnia | gładka |
| Gatunek | I klasa |




























