PALISADA OKRĄGŁA Ø11×40 cm
Opis produktu
Palisada okrągła to szczególnie eleganckie i wszechstronne obrzeże, które nie tylko efektownie wyodrębni pas zieleni (np. podkreślając różnice poziomów), ale ze względu na kształt umożliwia także zastosowanie łuków i okręgów.

Przy zakupie kostki KOST-BET za min 15.000 zł – PROJEKT UŁOŻENIA KOSTKI BRUKOWEJ – GRATIS !!!

Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy Kost-Bet.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 96 szt. |
|---|---|
| Faza | bez fazy |
| Waga palety | 700 kg |
| Kolor | Brązowy, Czerwony, Szary, Grafitowy |
| Wysokość | 40 cm |
| Wymiary | Ø11 cm |
| Powierzchnia | gładka |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Kostbet |



























