PŁYTA CHODNIKOWA 35×35 cm płyta chodnikowa, tarasowa melanż kolorów gr.5 cm
Opis produktu
Płyty Chodnikowe z charakterem! Gładka lub płukana faktura przełamie surowy charakter zwyczajnego chodnika. On także może być ładny! Dzięki Płytom Chodnikowym duże oraz małe miasta zyskały na estetyce i stały się przyjazne dla użytkowników.

Przy zakupie min. 180 m2 – PROJEKT UŁOŻENIA KOSTKI BRUKOWEJ – GRATIS !!!

Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 108 szt. |
|---|---|
| Faza | z fazą |
| Waga palety | 1575 kg |
| Kolor | Nerino |
| Grubość | 5 cm |
| Wymiary | 35×35 cm |
| Powierzchnia | melanż kolorów |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Polbruk |























