PŁYTA MF 50×100 cm płyta tarasowa melanż kolorów gr.6 cm
Opis produktu
Delikatne wykończenie płyty mikrofazą zapewnia uzyskanie równej i bezpiecznej powierzchni użytkowej. Duży format tego elementu gwarantuje niepowtarzalną kolorystykę melanży niedostępną w innych wzorach kostek brukowych. Płyta Tarasowa DREWBET® 500×1000 MELANŻE występuje w jednym rozmiarze i w jednej grubości.Duża powierzchnia płyty znajduje szerokie zastosowanie w formowaniu powierzchni tarasowych, werand oraz ciągów pieszych. Delikatne wykończenie płyty zapewnia uzyskanie równej i bezpiecznej powierchni użytkowej. Duży format zapewnia również niepowtarzalną kolorystykę melanży niedostępną w innych wzorach kostek brukowych.



Koncepcja projektu w formie 2D, przygotowywana na podstawie wizji lokalnej przedstawiciela firmy Drewbet na placu inwestycji. Kaucja 960 zł brutto, zwracane 615 zł. Pozostałe 345 zł stanowi opłatę za przyjazd i czynności wykonywane przez projektanta. Koncepcja wizualna otoczenia wykonywana jest dla produktów typu płukanego, śrutowanego, postarzanego, melanżu kolorystycznego powyżej 150m/2 oraz kostki standardowej, powyżej 250 m/2 z uwzględnieniem galanterii dekoracyjnej lub gdy wartość jednego zamówienia przekracza 8000 zł brutto

Koncepcja 2D rozszerzona o wizualizację przestrzenną projektowanej inwestycji. Opłata za usługę wynosi 1300 zł brutto.

Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy DREWBET.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 8 m2 |
|---|---|
| Faza | z mikrofazą |
| Waga palety | 1096 kg |
| Kolor | Biało-piaskowy, Melanż D6, Melanż D7, Pomarańczowo-brązowa, Szaro-grafit |
| Grubość | 6 cm |
| Wymiary | 50×100 cm |
| Powierzchnia | melanż kolorów |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Drewbet |
























