PŁYTRA CHODNIKOWA 35×35 cm płukana gr.5 cm
Opis produktu
Płytka chodnikowa DREWBET® 350×350 doskonale komponuje się z elementami przestrzeni miejskiej o wyniosłym charakterze. Dwuwarstwowa płytka z charakterystyczną rustykalna powierzchnią, poddawana jest obróbce uszlachetniającej w procesie produkcji, dzięki czemu zostaje wyeksponowane barwne kruszywo wierzchnie. Płytki chodnikowe DREWBET® 350×350, to odmiana szlachetna. Stanowią doskonałą alternatywę dla kostki brukowej czy standardowej płytki.


Koncepcja projektu w formie 2D, przygotowywana na podstawie wizji lokalnej przedstawiciela firmy Drewbet na placu inwestycji. Kaucja 960 zł brutto, zwracane 615 zł. Pozostałe 345 zł stanowi opłatę za przyjazd i czynności wykonywane przez projektanta. Koncepcja wizualna otoczenia wykonywana jest dla produktów typu płukanego, śrutowanego, postarzanego, melanżu kolorystycznego powyżej 150m/2 oraz kostki standardowej, powyżej 250 m/2 z uwzględnieniem galanterii dekoracyjnej lub gdy wartość jednego zamówienia przekracza 8000 zł brutto

Koncepcja 2D rozszerzona o wizualizację przestrzenną projektowanej inwestycji. Opłata za usługę wynosi 1300 zł brutto.

Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy DREWBET.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 8,82 m2 |
|---|---|
| Faza | z mikrofazą |
| Waga palety | 970 kg |
| Kolor | Biały płukany Drewbet, Brązowy płukany Drewbet, Czerwony płukany Drewbet, Grafitowy płukany Drewbet, Piaskowy płukany Drewbet, Pomarańczowy płukany Drewbet, Szary płukany Drewbet, Żółty płukany Drewbet |
| Grubość | 5 cm |
| Wymiary | 35×35 cm |
| Powierzchnia | płukana |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Drewbet |























