HOLLAND H1 kostka brukowa gr.4 cm
Opis produktu
Kostka przemysłowa znajduje zastosowanie przy tworzeniu chodników, parkingów czy dróg. W ofercie znajduje się
w wariantach z fazą i bez fazy, w pełnej gamie kolorów podstawowych.

Przy zakupie kostki KOST-BET za min 15.000 zł – PROJEKT UŁOŻENIA KOSTKI BRUKOWEJ – GRATIS !!!

Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy Kost-Bet.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 17,28 m2 |
|---|---|
| Faza | z fazą |
| Waga palety | 1575 kg |
| Kolor | Brązowy, Czerwony, Szary, Grafitowy |
| Grubość | 4 cm |
| Wymiary | 10×20 cm |
| Powierzchnia | przemysłowa |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Kostbet |

























