PROSTOKĄT/HOLLAND kostka brukowa przemysłowa gr.8 cm
Opis produktu
Polbruk Prostokąt to kostka „dominującą” w nowoczesnych aranżacjach parków, pasaży, osiedli. Nowoczesne przestrzenie, robią wrażenie dzięki monochromatycznej kolorystyce, uporządkowaniu, które jest przyjazne i funkcjonalne.

Duża odporność na uszkodzenia mechaniczne i wysoka estetyka wykonania sprawiają, że doskonale spełnia swoje zadanie całymi latami. Produkt dostępny w formie bez fazowej lub z fazą w podstawowych kolorach oraz grubościach 4, 6 i 8 cm.

KONCEPCJA 2D
- Koncepcja dwuwymiarowego planu zagospodarowania terenu z kostki brukowej, płyt oraz elementów małej architektury
- Szczegółowa specyfikacja materiałowa
- Konsultacja z Projektantem na terenie inwestycji
- Kaucja – 960 zł brutto (do zwrotu kaucji upoważnia zakupu towaru za cenę powyżej 12 300 zł brutto wg cen katalogowych)

KONCEPCJA 3D
- Koncepcja dwuwymiarowego planu zagospodarowania terenu z kostki brukowej, płyt oraz elementów małej architektury
- Wizualizacja 3D
- Szczegółowa specyfikacja materiałowa
- Konsultacja z Projektantem na terenie inwestycji Kaucja – 1920 zł brutto (do zwrotu kaucji upoważnia zakupu towaru za cenę powyżej 24 600 zł brutto wg cen katalogowych)

KONCEPCJA 3D+
- Koncepcja dwuwymiarowego planu zagospodarowania terenu z kostki brukowej, płyt oraz elementów małej architektury
- Realistyczna wizualizacja 3D
- Szczegółowa specyfikacja materiałowa
- Konsultacja z Projektantem na terenie inwestycji Kaucja – 2880 zł brutto (do zwrotu kaucji upoważnia zakupu towaru za cenę powyżej 43 050 zł brutto wg cen katalogowych)

Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 7,68 m2 |
|---|---|
| Faza | bez fazy, z fazą |
| Waga palety | 1402 kg |
| Kolor | Czerwony, Szary, Grafitowy |
| Grubość | 8 cm |
| Wymiary | 10×20 cm |
| Powierzchnia | przemysłowa |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Polbruk |










































