QUADRO 8x28x48 cm obrzeże dekoracyjne
Opis produktu
Scalone 8 modułów palisadowych w jednym elemencie o wymiarach 48×28 cm idealnie sprawdzi się przy zakończeniu ścieżek i podjazdów. Obrzeże QUADRO oddzieli alejki czy place od pasma zieleni, gustownie wpisując się w naturalny krajobraz otoczenia.

Przy zakupie kostki BRUK SA za min 16.000 zł – PROJEKT UŁOŻENIA KOSTKI BRUKOWEJ – GRATIS !!!

Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy BRUK S.A.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 66 szt. |
|---|---|
| Waga palety | 1580 kg |
| Kolor | Antracyt, Biały Bruksa, Brązowy, Szary Bruksa |
| Wysokość | 28 cm |
| Wymiary | 8×48 cm |
| Powierzchnia | gładka |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Bruk SA |

























