ROYAL obrzeże dekoracyjne 8x28x50 cm
Opis produktu
Obrzeże dekoracyjne ROYAL sprawi, że cała kompozycja nabierze zupełnie innego charakteru i niepowtarzalnego stylu. Obrzeże umożliwia budowanie stopni pomiędzy nawierzchniami lub praktycznie oddzielą dwie różne przestrzenie

Przy zakupie kostki KOST-BET za min 15.000 zł – PROJEKT UŁOŻENIA KOSTKI BRUKOWEJ – GRATIS !!!

Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy Kost-Bet.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 36 szt. |
|---|---|
| Faza | z fazą |
| Waga palety | 985 kg |
| Kolor | Biały, A12 Frappe, Szary, Grafitowy |
| Grubość | 8 cm |
| Wysokość | 28 cm |
| Długość | 50 cm |
| Powierzchnia | gładka |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Kostbet |































