SAHARA 60×60 cm płyta tarasowa gr.4 cm
Opis produktu
Kolekcja stworzona jako dekor dla rozmaitej przestrzeni. Dostępna w trzech kolorach, które pozwolą na szerokie wizje projektowe.

Przy zakupie kostki KOST-BET za min 15.000 zł – PROJEKT UŁOŻENIA KOSTKI BRUKOWEJ – GRATIS !!!

Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy Kost-Bet.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 26 szt. |
|---|---|
| Faza | z mikrofazą |
| Waga palety | 920 kg |
| Kolor | Krystal, Pastel, Piaskowy |
| Grubość | 4 cm |
| Wymiary | 60×60 cm |
| Powierzchnia | gładka, pro_tech |
| Producent | Kostbet |






































