TETRA kostka brukowa melanż kolorów/color-mix gr.6 cm hydrostop
Opis produktu
Kostka brukowa Tetra to zestaw niewielkich elementów o grubości 6 cm.
Kostki posiadają fazowane krawędzie, które dodatkowo podkreślają rysunek fug. Świetnie
posłuży do zagospodarowania przestrzeni bogatych w roślinność, tworząc ścieżki czy schodki.
Duża odporność na zabrudzenia oraz łatwość czyszczenia i renowacji zapewnią komfort
użytkowania. Dzięki pasmowo przenikającym się kolorom nawierzchnia będzie stanowić wyjątkowo
dynamiczną kompozycję.
OCHRONA PERLON 
Ochrona polega na powlekaniu powierzchni na etapie produkcji odpowiednimi środkami
modyfikowanych żywic o zaplanowanych właściwościach fizycznych i użytkowych. Głównym celem
skutecznej ochrony przed zabrudzeniem jest stworzenie warstwy izolacyjnej zapobiegającej
wnikanie zabrudzeń w strukturę betonu jak również migrację wykwitów z betonu na jego
powierzchnię. Tzw. oddychanie betonu nie ma tutaj znaczenia ponieważ nie jest to materiał
ścienny lecz posadzkowy. Powierzchnie z ochroną BRUK-BET® po opadach atmosferycznych
posiadają własność perlenia wody (tworzenia kropel). Spełnione są wymagania normowe
w zakresie odporności na poślizg.

Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy BRUK-BET.
Przy zakupie min. 160 m2 kostki firmy POLBRUK – PROJEKT UŁOŻENIA 2D KOSTKI BRUKOWEJ – GRATIS !!!
KONCEPCJA 2D
- Koncepcja dwuwymiarowego planu zagospodarowania terenu z kostki brukowej, płyt
oraz elementów małej architektury - Szczegółowa specyfikacja
materiałowa - Konsultacja z Projektantem na
terenie inwestycji - Kaucja – 960 zł
brutto (do zwrotu kaucji upoważnia zakupu towaru za cenę powyżej 12 300 zł brutto wg cen
katalogowych)

KONCEPCJA 3D
- Koncepcja dwuwymiarowego planu zagospodarowania terenu z kostki brukowej, płyt
oraz elementów małej architektury - Wizualizacja 3D
- Szczegółowa specyfikacja
materiałowa - Konsultacja z Projektantem na
terenie inwestycji Kaucja – 1920 zł brutto (do zwrotu kaucji upoważnia zakupu towaru za cenę
powyżej 24 600 zł brutto wg cen katalogowych)
KONCEPCJA 3D+
- Koncepcja dwuwymiarowego planu zagospodarowania terenu z kostki brukowej, płyt
oraz elementów małej architektury - Realistyczna wizualizacja 3D
- Szczegółowa specyfikacja
materiałowa - Konsultacja z Projektantem na
terenie inwestycji Kaucja – 2880 zł brutto (do zwrotu kaucji upoważnia zakupu towaru za cenę
powyżej 43 050 zł brutto wg cen katalogowych)
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 12,50 m2 |
|---|---|
| Faza | z fazą |
| Waga palety | 1650 kg |
| Wymiary | 7 x 14 I 10,5 x 14 I 14 x 14 I 17,5 x 14 I 21 x 14 cm |
| Kolor | Pastelowa harmonia, Wapień dewoński, Wapień muszlowy, Wapień spiżowy |
| Grubość | 6 cm |
| Powierzchnia | melanż kolorów/color-mix |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Bruk-Bet |













































