TETRA kostka brukowa multigran gr.6 cm hydrostop
Opis produktu
Kostka brukowa Tetra to zestaw niewielkich elementów o grubości 6 cm. Kostki posiadają fazowane krawędzie, które dodatkowo podkreślają rysunek fug. Świetnie posłuży do zagospodarowania przestrzeni bogatych w roślinność, tworząc ścieżki czy schodki. Duża odporność na zabrudzenia oraz łatwość czyszczenia i renowacji zapewnią komfort użytkowania. Dzięki pasmowo przenikającym się kolorom nawierzchnia będzie stanowić wyjątkowo dynamiczną kompozycję.
Ochrona Hydrostop 
Ochrona podstawowa polega na objętościowej hydrofobizacji betonu w trakcie produkcji. Jej namacalnym skutkiem jest poprawa parametrów technicznych: zmniejszenie nasiąkliwości i podciągania kapilarnego oraz znaczące ograniczenie wykwitów wapiennych. To działanie ochronne uwidacznia się również w większej odporności na zabrudzenia oraz ułatwieniu renowacji powierzchni wyrobów. Dla zwiększenia ochrony powierzchni stosowane są powłoki ochronne. Powierzchnie HS można impregnować po zabudowie wyrobów Renovatorem BRUK-BET® lub pokrywać impregnatem laminujacym Renovator BRUK-BET®.


Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy BRUK-BET.
Przy zakupie min. 150 m2 kostki firmy POLBRUK – PROJEKT UŁOŻENIA 2D KOSTKI BRUKOWEJ – GRATIS !!!
KONCEPCJA 2D
- Koncepcja dwuwymiarowego planu zagospodarowania terenu z kostki brukowej, płyt oraz elementów małej architektury
- Szczegółowa specyfikacja materiałowa
- Konsultacja z Projektantem na terenie inwestycji
- Kaucja – 960 zł brutto (do zwrotu kaucji upoważnia zakupu towaru za cenę powyżej 12 300 zł brutto wg cen katalogowych)

KONCEPCJA 3D
- Koncepcja dwuwymiarowego planu zagospodarowania terenu z kostki brukowej, płyt oraz elementów małej architektury
- Wizualizacja 3D
- Szczegółowa specyfikacja materiałowa
- Konsultacja z Projektantem na terenie inwestycji Kaucja – 1920 zł brutto (do zwrotu kaucji upoważnia zakupu towaru za cenę powyżej 24 600 zł brutto wg cen katalogowych)

KONCEPCJA 3D+
- Koncepcja dwuwymiarowego planu zagospodarowania terenu z kostki brukowej, płyt oraz elementów małej architektury
- Realistyczna wizualizacja 3D
- Szczegółowa specyfikacja materiałowa
- Konsultacja z Projektantem na terenie inwestycji Kaucja – 2880 zł brutto (do zwrotu kaucji upoważnia zakupu towaru za cenę powyżej 43 050 zł brutto wg cen katalogowych)
| Ilość (paleta) | 8,88 lub 9,86 m2 |
|---|---|
| Faza | bez fazy, z mikrofazą |
| Waga palety | 1200 kg |
| Kolor | Brąz płukana, Grafitowy płukany, Szary płukany, Żółty płukany |
| Grubość | 6 cm |
| Wymiary | 7,3/5,3×9,1 | 8,3/6,3×9,1 | 9,3/7,3×9,1 | 10,3/8,3×9,1 | 11,3/9,3×9,1 cm |
| Powierzchnia | płukana |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Polbruk |
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 12,50 m2 |
|---|---|
| Faza | z fazą |
| Waga palety | 1650 kg |
| Wymiary | 7 x 14 I 10,5 x 14 I 14 x 14 I 17,5 x 14 I 21 x 14 cm |
| Kolor | Grano czarny, Kokos, Sjenit |
| Grubość | 6 cm |
| Powierzchnia | multigran/płukana |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Bruk-Bet |




































