TETRON 6x30x51,2 cm obrzeże palisadowe
Opis produktu
Obrzeże palisadowe Tetron® to dekoracyjny element wykończeniowy do nawierzchni z kostki brukowej i płyt tarasowych. Dzięki niewielkiej grubości 6 cm i długości 51 cm stanowi doskonałą alternatywę dla zwykłych obrzeży betonowych. Obrzeże może być także wykorzystane jako element podstopnicowy przy budowie stopni z kostki brukowej. Dostępne w trzech kolorach: szarym, grafitowym i brązowym.
Przeznaczenie: Taras, Schody, Ścieżka

Przy zakupie min. 140 m2 kostki brukowej POLBRUK, BRUK SA, KOS-BET, BRUK-BET – PROJEKT UŁOŻENIA KOSTKI BRUKOWEJ – GRATIS !!!

Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy Bruk-Bet. Fotografie użyte na naszej stronie mają charakter informacyjny.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 66 szt. |
|---|---|
| Faza | z fazą |
| Waga palety | 1235 kg |
| Kolor | Brąz Bruk-Bet, Grafit Bruk-Bet, Szary Bruk-Bet |
| Grubość | 6 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Długość | 50 cm |
| Powierzchnia | gładka |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Bruk-Bet |






























