TORONTO MOMENTS płyta tarasowa melanż kolorów mix gr.8 cm
Opis produktu
Czysta forma prostokąta idealna dla osób poszukujących prostych rozwiązań. Klasyczny kształt oraz stonowana kolorystyka jest doskonałym tłem dla każdego rodzaju architektury.

Przy zakupie kostki KOST-BET za min 15.000 zł – PROJEKT UŁOŻENIA KOSTKI BRUKOWEJ – GRATIS !!!

Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy Kost-Bet.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 7,7 m2 |
|---|---|
| Faza | z mikrofazą |
| Waga palety | 1540 kg |
| Kolor | A13 Caffe, A14 Carmel, A6-S Marago, A12 Frappe |
| Grubość | 8 cm |
| Wymiary | 40×60 cm |
| Powierzchnia | melanż kolorów |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Kostbet |

























