TREO 8x30x50 cm obrzeże palisadowe
Opis produktu
Odważ się na nowoczesny minimalizm w swoim ogrodzie! Dzięki obrzeżu TREO wprowadzisz do przydomowej przestrzeni ład i harmonię. Pionowe fugi to dekor charakteryzujący Treo, dodający mu zarazem lekkości i dynamizmu. Idealne wymiary tworzą z niego funkcjonalny element dopełniający…
Obrzeże Treo to doskonałe dopełnienie i uzupełnienie nowoczesnych aranżacji. Wyróżniają je pionowe linie, które dodają mu dynamizmu, a zarazem wizualnej lekkości.

Przy zakupie min. 150-180 m2 kostki brukowej Polbruk – PROJEKT UŁOŻENIA KOSTKI BRUKOWEJ – GRATIS !!!

Wykorzystane zdjęcia produktu są własnością firmy Polbruk. Fotografie użyte na naszej stronie mają charakter informacyjny.
Specyfikacja produktu
| Ilość (paleta) | 44 szt. |
|---|---|
| Faza | z fazą |
| Waga palety | 1226 kg |
| Kolor | Brązowy, Grafitowy, Stalowy |
| Grubość | 8 cm |
| Wysokość | 30 cm |
| Długość | 50 cm |
| Powierzchnia | drobnoutwardzana, gładka |
| Gatunek | I klasa |
| Producent | Polbruk |








































